Wynajem busów

Wynajem busów

Wynajem busów to nasza nowa oferta, którą wprowadziliśmy do naszego biura w ubiegłym roku. Z uwagi na duże zapotrzebowanie wśród naszych klientów do szybkiego przemieszczania się po naszym kraju w małych stosunkowo grupkach, zdecydowaliśmy się na zakup bardzo wygodnego i dostosowanego do dzisiejszych potrzeb busa marki Rnault Trafic. Duża przestrzeń pasażerska i bagażowa, wygodne siedzenia, klimatyzacja oraz dodatkowe ogrzewanie na część pasażerską powodują, że podróż tym autem jest bardzo komfortowa, o czym wielu naszych klientów zdołało się już przekonać.

Oferujemy wynajem busów na wyjazdy na dłuższe i krótsze (weekendowe) wycieczki rodzinne w góry, nad morze i nad jeziora. can bunny have ivermectin anf baytril Realizujemy zamówienia na indywidualne potrzeby okolicznościowe takie jak: wesela, komunie, uroczystości rodzinne, imprezy sportowe, czy transfery z lotnisk w Warszawie i Modlinie. Dowozimy dzieci do szkół oraz realizujemy przewozy dzieci w małych grupkach na kolonie letnie oraz zimowiska. Dysponujemy własną przyczepką bagażową, która może zmieścić dodatkowy nadbagaż. Przyczepka sprawdza się szczególne w sezonie zimowym, gdy do przewozu dochodzi nam sprzęt narciarski i snowboardowy. i took ivermectin

Przez cały czas staramy się rozwijać i rozszerzać swoje usługi. should ivermectin be used for covid Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia możemy zaproponować wszystkim klientom kompleksową usługę przewozu osób, rezerwację noclegów, wyżywienia oraz opiekę pilota, czy też przewodnika miejscowego zarówno dla klientów indywidualnych i grupowych. Swoją pracę zawsze staramy się wykonywać na jak najwyższym poziomie. Nasza firma posiada certyfikat kompetencji zawodowych, niezbędne licencje na przewóz osób oraz zatrudnia niezwykle kompetentnych, bystrych, doświadczonych i umiejących również doradzić i pomóc kierowców.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć naszego busa:

Pin It

Brak możliwości komentowania.