Wypożyczalnia kajaków Biura Turystyki Aktywnej ZLOT

Wypożyczalnia kajaków Biura Turystyki Aktywnej ZLOT zlokalizowana jest w miejscowości Łomna. Jest to bardzo dobra baza wypadowa na wszystkie rzeki Mazowsza. Z Łomny najczęściej dowozimy kajaki nad rzekę Wkrę, Narew i Wisłę, która oddalona jest od naszej siedziby niespełna 1,5 km. Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia bardzo wygodnych kajaków jednoosobowych, dwuosobowych oraz kanu. Dowozimy kajaki na wszystkie rzeki Mazowsza i nie tylko. Poza Wkrą, Wisłą i Narwią kajaki dowozimy nad Zalew Zegrzyński, Liwiec, Orzyc, Bzurę, Rawkę, Pilicę, Jeziorkę, czy Świder. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i grupowych. Wypożyczamy kajaki na spływy jednodniowe oraz wielodniowe. Służymy dobrą radą i pomocą w opracowaniu oraz przygotowaniu tras kajakowych.

Trochę o historii i kajakowaniu

Wypożyczalnia kajaków powstała w oparciu o pasję właściciela biura, który od dzieciństwa związany był i jest z wodą. Spływy kajakowe są przeżyciem wyjątkowym, niecodziennym. Być może dlatego, że przyzwyczajeni do życia na lądzie – na wodzie przenosimy się w zupełnie inny świat. W inne otoczenie, często praktycznie pozbawione śladów ludzkiej ingerencji. W niektórych przypadkach tylko z wody możemy dostrzec pewne rzeczy. Tylko z wody możemy dotrzeć do niektórych miejsc, jakim np. jest Spichlerz Zbożowy Jana Jakuba Gaja w Modlinie. Nasza wypożyczalnia kajaków działa mobilnie. Wiemy, że Ci którzy połknęli bakcyla kajakarstwa lubią poznawać nowe trasy spływów na różnych rzekach i jeziorach. Dlatego też dlatego nasze kajaki wozimy tam, gdzie jest potrzeba zorganizowania spływu kajakowego lub wypożyczenia kajaków.

Wypożyczalnia czynna cały rok

Wypożyczalnia kajaków prowadzona przez naszą firmę czynna jest cały rok. Wystarczy zadzwonić lub wysłać do nas e-maila i zarezerwować sobie odpowiedni sprzęt. Jesteśmy po to, by urzeczywistniać Państwa marzenia w zakresie aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeżeli macie jakieś ciekawe, czasem nietypowe, a nawet szalone pomysły – dzwońcie! W miarę możliwości i oczywiście zdrowego rozsądku staramy się realizować wszelkie wyzwania.

Kiedyś bardzo dawno temu na spływie kajakowym Biebrzą kolega Piotr zaproponował Marsz Śledzia z kajakami. Rok później płynęliśmy przez Zatokę Pucką i maszerowaliśmy Rewą Mew. Marzenia są po to, by je realizować! My jesteśmy po ty, by pomóc Państwu je wypełniać.