Wynajem busów i minibusów – Warszawa, Mazowieckie

Wynajem busów to nasza nowa oferta, którą wprowadziliśmy do naszego biura w ubiegłym roku. Z uwagi na duże zapotrzebowanie wśród naszych klientów do szybkiego przemieszczania się po naszym kraju w małych stosunkowo grupkach, zdecydowaliśmy się na zakup bardzo wygodnego i dostosowanego do dzisiejszych potrzeb busa marki Rnault Trafic. Duża przestrzeń pasażerska i bagażowa, wygodne siedzenia, klimatyzacja oraz dodatkowe ogrzewanie na część pasażerską powodują, że podróż tym autem jest bardzo komfortowa, o czym wielu naszych klientów zdołało się już przekonać. https://www.finserv.com.pl/cennik/

Oferujemy wynajem busów na wyjazdy na dłuższe i krótsze (weekendowe) wycieczki rodzinne w góry, nad morze i nad jeziora. Realizujemy zamówienia na indywidualne potrzeby okolicznościowe takie jak: wesela, komunie, uroczystości rodzinne, imprezy sportowe, czy transfery z lotnisk w Warszawie i Modlinie. Dowozimy dzieci do szkół oraz realizujemy przewozy dzieci w małych grupkach na kolonie letnie oraz zimowiska. Dysponujemy własną przyczepką bagażową, która może zmieścić dodatkowy nadbagaż. Przyczepka sprawdza się szczególne w sezonie zimowym, gdy do przewozu dochodzi nam sprzęt narciarski i snowboardowy.

Przez cały czas staramy się rozwijać i rozszerzać swoje usługi. Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia możemy zaproponować wszystkim klientom kompleksową usługę przewozu osób, rezerwację noclegów, wyżywienia oraz opiekę pilota, czy też przewodnika miejscowego zarówno dla klientów indywidualnych i grupowych. Swoją pracę zawsze staramy się wykonywać na jak najwyższym poziomie. Nasza firma posiada certyfikat kompetencji zawodowych, niezbędne licencje na przewóz osób oraz zatrudnia niezwykle kompetentnych, bystrych, doświadczonych i umiejących również doradzić i pomóc kierowców.