Wynajem autokarów turystycznych – Warszawa, Mazowieckie

Wynajem autokarów turystycznych to jedna z podstawowych usług świadczonych przez nasze biuro. Poza organizacją imprez turystycznych oferujemy Państwu również usługi w zakresie wynajmu autokarów i przewozu osób. Obsługujemy szkoły, instytucje prywatne, a także klientów indywidualnych, a nasze wieloletnie doświadczenie w turystyce i transporcie zapewnia wysoki standard obsługi. Nasze autokary wynajmujemy na wycieczki, kolonie i obozy, uroczystości rodzinne i okolicznościowe, zapewniamy również transfery na lotniska.

Udany wyjazd na jakąkolwiek imprezę turystyczną, przejazd okazjonalny, czy też zwykły transfer, to nie tylko zasługa luksusowego, pachnącego świeżością autokaru. Na udany przewóz osób, po którym zadowoleni są pasażerowie, przewoźnik oraz firma wynajmująca autokar, składa się wiele czynników, które muszą spełniać odpowiednie standardy. Dlatego też zawsze staramy się, aby te standardy były spełnione. Do tych standardów należą m.in: sprawny, czysty i bezpieczny autokar, miły i uprzejmy kierowca, punktualność na podstawieniu oraz profesjonalna obsługa przez cały czas trwania imprezy, bez względu na porę dnia i nocy.

Najważniejszą rolę przy wykonaniu usługi jaką jest wynajem autokarów pełni kierowca, który od samego początku do końca zawsze jest z ludźmi, których ma na pokładzie autokaru i za nich odpowiada. To uprzejmość, życzliwość oraz wysoki poziom kultury osobistej kierowcy, wpływa na dobrze wykonaną usługę przewozu osób. Autokar jako środek transportu również ma znaczenie, jednak już nie tak istotne jak profesjonalnie przygotowany do swojej pracy kierowca. Ładny i nowy autokar zawsze robi duże i pozytywne wrażenie na samym początku, jednak to od kierowcy zależy, czy wszyscy na koniec będą zadowoleni z jakości wykonania usługi przewozowej.

Nasze autokary:

Mercedes Tourismo 0350, ilość miejsc: 49 + 1 + 1

Mercedes Sprinter 516, ilość miejsc: 22 + 1 + 1

Renault Trafic, ilość miejsc: 8 + 1

Okazjonalnie i regularnie. Uprzejmie, bezpiecznie, miło i wygodnie. W góry, nad morze i na Mazury. Z Modlina na lotnisko do Warszawy i z powrotem. Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami, instytucjami publicznymi i osobami prywatnymi. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem w/w autokarów lub chcielibyście zorganizować wycieczkę, przewóz osób lub mały transfer, to prosimy o kontakt z naszym biurem.