Przewóz osób

Przewóz osób w turystyce jest nierozłącznym elementem składowym przy organizacji jakiegokolwiek wyjazdu krajowego lub zagranicznego, wyjazdu związanego z organizacją wycieczki turystycznej, czy też zwykłego transferu osób z jednego miejsca do drugiego. Prowadząc od wielu już lat biuro turystyczne i organizując różnego typu wyjazdy, na których jednym z podstawowych elementów jest zapewnienie odpowiedniego transportu, szczególnie zwracamy uwagę na standard i bezpieczeństwo związane z przewozem osób.

Oferując usługę przewozu osób w przypadku wycieczek turystycznych, wyjazdów na kolonie, obozy, zimowiska czy też przejazdów okazjonalnych i wszelkiego rodzaju transferów zawsze staramy się wykonać tą usługę jak najlepiej. Pomagają nam w tym jedne z najlepszych firm przewozowych w Polsce. Od wielu lat współpracujemy z firmą przewozową Mi.La, KL Team Lubański oraz firmą Emka-Trans z Grodziska Mazowieckiego. Firmy te działające od kilkunastu lat na rynku przewozów osobowych wyrobiły sobie bardzo pozytywną opinię. Są to marki, którym można zaufać.

Małe, kameralne grupy osób obsługujemy we własnym zakresie. Dysponujemy bardzo wygodnymi busami – 9 osobowymi, które idealnie sprawdzają się w przypadku wyjazdów rodzinnych, transferów podróżnych z lotnisk w Modlinie i Chopina w Warszawie oraz małych imprez okazjonalnych. Naszymi busami obsługujemy również wszystkie wyprawy turystyki aktywnej, których jesteśmy pomysłodawcą i bezpośrednim organizatorem. Poniżej nasza licencja na przewóz osób busami.

licencja-przewoz-osob-biuro-zlot

Więcej informacji na temat naszej oferty związanej z naszą usługą jaką jest przewóz osób można znaleźć na naszej stronie w dziale Usługi przewozowe.

 

Pin It

Brak możliwości komentowania.