Wynajem autokarów

Wynajem autokarów

Wynajem autokarów turystycznych to jedna z podstawowych usług świadczonych przez nasze biuro. Nie posiadamy co prawda własnych autokarów, ale doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotne jest zaplecze w postaci bazy autokarowej. Przy organizacji wycieczek turystycznych dla szkół, zakładów pracy, instytucji prywatnych i państwowych, czy też przejazdów okazjonalnych i wszelkiego rodzaju transferów, jest to kwestia najwyższego znaczenia. Na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży turystycznej i transportowej, mieliśmy okazję poznać wiele firm, które świadczą usługi transportowe, jednak wśród tych firm były takie, które nie spełniły oczekiwań zarówno naszego biura, jak i korzystających z nich bezpośrednio klientów. Były również i takie firmy z których usług zarówno my, jak i nasi klienci byli i są bardzo zadowoleni.

Udany wyjazd na jakąkolwiek imprezę turystyczną, przejazd okazjonalny, czy też zwykły transfer, to nie tylko zasługa luksusowego, pachnącego świeżością autokaru. Na udany przewóz osób, po którym zadowoleni są pasażerowie, przewoźnik oraz firma wynajmująca autokar, składa się wiele czynników, które muszą spełniać odpowiednie standardy. Do tych standardów należą m.in: sprawdzona i ceniona na rynku przewozowym firma transportowa, sprawny, czysty i bezpieczny autokar, miły i uprzejmy kierowca, punktualność na podstawieniu oraz profesjonalna obsługa przez cały czas trwania imprezy, bez względu na porę dnia i nocy.

Naszym zdaniem najważniejszą rolę przy wykonaniu usługi jaką jest wynajem autokarów pełni kierowca, który od samego początku do końca zawsze jest z ludźmi, których ma na pokładzie autokaru i za nich odpowiada. To uprzejmość, życzliwość oraz wysoki poziom kultury osobistej kierowcy, wpływa na dobrze wykonaną usługę przewozu osób. Autokar jako środek transportu również ma znaczenie, jednak już nie tak istotne jak profesjonalnie przygotowany do swojej pracy kierowca. Ładny i nowy autokar zawsze robi duże i pozytywne wrażenie na samym początku, jednak to od kierowcy zależy, czy wszyscy na koniec będą zadowoleni z jakości wykonania usługi przewozowej.

Nasze biuro od wielu lat współpracuje z Firmą Przewozową Mi.La, która prowadzona jest od samego początku przez jedną osobę. Osobę, która jest właścicielem, a zarazem – jeżeli jest taka potrzeba – to i kierowcą obsługującym podróżnych. Firma Przewozową Mi.La zatrudnia bardzo miłych, kompetentnych i uprzejmych kierowców, którzy zawsze starają się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, a wśród nich nawet tych najbardziej wymagających. Mi.La posiada aktualnie trzy autokary turystyczne, które obsługują grupy na różnych trasach krajowych. O wyborze tej firmy transportowej przez nasze biuro zdecydowali nasi klienci, którzy zawsze po powrocie z każdej trasy wracają zadowoleni i usatysfakcjonowani z prawidłowo wykonanej usługi.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem w/w autokarów lub chcielibyście zorganizować wycieczkę, przewóz osób lub mały transfer, to prosimy o kontakt z naszym biurem.

Pin It

Brak możliwości komentowania.