Wakacyjny Klub Urwisa

Klub Urwisa to oferta wyjazdów wakacyjnych skierowanych do Dzieci w wieku 7-13 lat. Są to kolonie, które promują aktywne spędzanie wolnego czasu i rozwijanie pasji. Duży wybór tematyk pozwala dziecku wyjechać na obóz, który odpowiada jego zainteresowaniom i umożliwia wcielenie się na kilkanaście dni w ulubioną postać. Klub Urwisa zaprasza w różne regiony Polski: nad morze do Jastrzębiej Góry, w Tatry do Zakopanego, na Jurę Krakowsko-Częstochowską oraz nad jezioro na Mazurach lub na Kaszubach.

Każde kolonie są pełne atrakcji związanych z daną tematyką czy fabułą; czarodzieje poczują się jak bohaterowie powieści o Harrym Potterze ucząc się latania na miotle, zielarstwa i szyfrowania, majsterkowicze stworzą przydatne drobiazgi do domu i do zabawy, detektywi rozwiążą rozmaite zagadki niczym Sherlock Holmes, piraci odkryją skarby i poznają tajniki rejsów, kucharze przygotują ulubione smakołyki, a wielbiciele Odległych Galaktyk wczują się w rolę rycerzy Jedi i nauczą posługiwania mieczem świetlnym…Dla dzieci gotowych na różne wyzwania przygotowaliśmy kolonie przygodowe, podczas których sprawdzą się w nietypowych sytuacjach i nauczą podstaw survivalu. Dla tych, którzy lubią łączyć zabawę z nauką, proponujemy kolonie z językiem angielskim.

W Klubie Urwisa nie ma miejsca na nudę, ponieważ ogromną wagę przykładamy do aktywnego spędzania czasu i urozmaicenia zajęć niezwykłymi przygodami, przydatnymi gadżetami, wesołymi zabawami. Programy pisane są przez doświadczonych pedagogów, psychologów, którzy dbają o to, aby obóz nie tylko był atrakcyjny dla Dzieci, ale również pozwalał im poprzez zabawę nabywać nowe umiejętności, rozwijać zainteresowania, kształtować kreatywność oraz koleżeńską postawę, dążyć do wyznaczonego celu, poznawać świat przyrody. Na koloniach Klubu Urwisa zatrudniamy kompetentną, odpowiedzialną kadrę, która doskonale radzi sobie w codziennej pracy z dziećmi: potrafi z nimi rozmawiać, zna ich potrzeby, pomaga w codziennych sytuacjach, cierpliwie odpowiada na każde pytania. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo Dzieci, oferując zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach, zapewniając na obozie opiekę lekarską oraz zatrudniając do specjalistycznych zajęć wyszkolonych instruktorów.

Nie mniejszą wagę przykładamy do tego, aby każde dziecko szybko nawiązało znajomość z resztą grupy i potrafiło się wśród rówieśników odnaleźć. W tym celu przeprowadzamy przez cały obóz cykl zadań integracyjnych i team buildingowych, dzięki którym buduje się zaufanie, zacieśnia więzi i poznaje się kolegów i koleżanki coraz lepiej. Kolonie Klubu Urwisa przygotowane są tak, aby pokazać Dzieciom radość z poznawania świata, zawierania znajomości i zachęcić je do kolejnych wyjazdów i aktywnego spędzania czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami Klubu Urwisa na naszej stronie: www.serwiswakacyjny.com.

Pin It

Brak możliwości komentowania.