Paintball

Paintball jest grą zespołową uprawianą przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest sportem, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie, zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Paintball jest urzeczywistnieniem naszych młodzieńczych marzeń zabawy w wojnę przy użyciu żelatynowych kulek z farbą miotaną przez broń pneumatyczną na sprężone powietrze, zwaną markerami. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy paintball jest bezpieczny. Statystyki ubezpieczeń pokazują, że paintball jest bezpieczniejszy niż golf, jogging, tenis, ruletka online, pływanie i wiele innych sportów. W przeciwieństwie do innych rodzajów broni pneumatycznej markery paintballowe miotają lekkimi kulkami. Uderzenie takiej kulki w ciało nie może spowodować większych strat niż siniak lub zadrapanie. Natomiast głowa jest chroniona przez specjalnie skonstruowaną maskę.

Gry paintballowe prowadzimy od wielu lat głównie wśród dzieci i młodzieży na licznych wycieczkach, koloniach, czy też obozach letnich i zimowych. Obsługujemy również wyjazdy integracyjne i firmowe, bardzo często zgłaszają się do nas również małe lub większe grupki osób prywatnych. Paintball to nic trudnego, przed każdą grą nasi instruktorzy robią szczegółowy wykład i wyjaśniają wszystkie zasady. Paintball to rewelacyjna zabawa dla całej rodziny – rodziców i dzieci, znajomych, czy przyjaciół. W Paintball grają ludzie w każdym wieku – kobiety ramię w ramię z mężczyznami, młodzi ze starszymi, bo w tej grze oprócz uwarunkowań fizycznych liczy się dobra strategia i chęć wygranej.

Dlaczego warto z nami grać?

 • oferujemy najniższą cenę, przy najwyższej jakość świadczonych usług,
 • proponujemy różnorodne scenariusze oraz ciekawe miejsca gry,
 • posiadamy nowy i bezpieczny sprzęt amerykańskiej firmy Tippman
 • nad grą czuwają sędziowie z wieloletnim doświadczeniem
 • paintball z nami to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego

Scenariusze gry:

 • Zdobycie flagi – każda z ekip posiada własną bazę z flagą, której broni. Rozpoczynając zabawę uczestnicy nie wiedzą, gdzie znajduje się baza przeciwników. Celem rozgrywki jest zdobycie flagi drugiego zespołu, zapobiegając jednocześnie przechwyceniu własnej.
 • Zasadzka –jedna z ekip przygotowuje zasadzkę, podczas gdy druga ma za zadanie dotrzeć do określonego punktu z przesyłką.
 • Death match drużynowy – uczestniczy dzielą się na dwa wzajemnie zwalczające się zespoły.
 • V.I.P. – jedna drużyna wybiera jedną osobę ze swojego grona – V.I.P. , którą musi chronić za wszelką cenę. Druga drużyna ma za zadanie wyeliminować V.I.P.’a. Po zakończeniu rozgrywki następuje zmiana.
 • Bitwa o teczkę – pomiędzy walczącymi grupami umieszczona zostaje teczka. Zadaniem obu grup jest przechwycenie przesyłki i dostarczenie jej do punktu startowego drużyny przeciwnej. Wariant gry gwarantujący dużą dynamikę i wartką akcję.
 • Zdobywanie budynku – jedna z drużyn ma za zadanie bronić budynku,  podczas gdy druga go szturmuje. Standardowa rozgrywka.

Cennik przy min. 8 uczestnikach:

 • Pakiet Standard: marker, butla, maska, mundur, 200 sztuk kulek – 50,00 zł/os.
 • Pakiet Premium: marker, butla, maska, mundur, 500 sztuk kulek – 90,00 zł/os.
 • Doładowanie kulek: 100 sztuk kulek – 20,00 zł.

W cenę wliczone jest wypożyczenie sprzętu (mundur, maska, marker-replika M4, butla, sędziowanie i aranżacja scenariuszy).
W cenę nie jest wliczone wynajęcie poligonu. 200 sztuk kulek wystarcza na około 1,5 – 2 godziny zabawy.

 

Pin It

Brak możliwości komentowania.