Obozy narciarsko-snowboardowe na Chopoku ze skipassem

Obozy narciarsko-snowboardowe na Chopoku przeznaczone są zarówno dla tych młodych ludzi, którzy potrafią jeździć, jak i tych, którzy dopiero o tym marzą. Propozycja obejmuje bowiem naukę i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie. Zapraszamy więc do Jasnej – miejsca, które pod względem położenia, organizacji i różnorodności terenów zjazdowych, może równać się z mniejszymi stacjami alpejskimi, a pod względem nowoczesności infrastruktury, wiele z nich przewyższa. Wybierając tę ofertę przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę, jeżdżąc na północnych i południowych stokach, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach.

Podczas całego tygodniowego wyjazdu, aż sześć dni przeznaczymy na jazdę. Instruktorzy spędzą codziennie z Uczestnikami sześć godzin na stoku, w grupach dobranych ze względu na poziom zaawansowania. Dbamy o bezpośredni kontakt z wykwalifikowanymi instruktorami – grupy nie przekraczają liczby 15 osób, w praktyce zamykają się w liczbie 10-12 uczestników. Co niezwykle ważne w cenie obozu zapewniamy skipassy. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, a przede wszystkim eliminuje konieczność przekazywania Uczestnikom większych sum pieniędzy. Zapewniamy również możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego i snowboardowego renomowanych firm, a nasi instruktorzy świadczą podstawowe usługi serwisowe (regulacja, kontrola stanu technicznego). Nie zapominamy o bezpieczeństwie – na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, gwarantująca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach. Wszyscy Uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Pogotowie oraz pomoc szpitalną.

Będziemy jeździć w największym w tej części Europy ośrodku narciarsko-snowboardowym – Jasna Tatry Niskie, zapewniającym połączenie najlepszych, naturalnych warunków do uprawiania narciarstwa i snowboardu z nowoczesną infrastrukturą. Położony na wysokości 2024 metrów, po tak zwanej „alpejskiej stronie Tatr” Chopok, dysponuje 46 kilometrami tras – w tym 7 kilometrami czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 18 kilometrami dla średnio-zaawansowanych i 11 kilometrami łatwych, niebieskich tras. Specyficzne ukształtowanie rejonu zapewnia sporo miejsca na wytyczenie dużej ilości tras o ekspozycji północnej, co gwarantuje dobre warunki do jazdy zazwyczaj do połowy maja. Mimo to ośrodek w dużej mierze uniezależniony jest od warunków atmosferycznych, gdyż większość nartostrad jest naśnieżanych. Warto zwrócić również uwagę na rozbudowaną infrastrukturę 29 wyciągów i kolejek linowych, które są w stanie przetransportować ponad 30 000 osób na godzinę. Natomiast dla zwolenników bardziej freestyleowych rozrywek w Jasnej przygotowano duży snowpark dla narciarzy i snowboardzistów.

Ale zimowe ferie to przecież nie tylko narty i snowboard. Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze. Z pewnością dużą atrakcją będzie wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii. Samo miejsce w którym zamieszkamy – Liptowski Mikulasz – zapewni nam również wiele ciekawych możliwości spędzenia czasu poza stokiem. Jest to jedna z najbardziej znanych Słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niskich. Liptowski Mikulasz otoczony jest piękną Demianowską Doliną, słynącą z jaskiń i zjawisk krasowych z najważniejszą Demianowska Jaskinia Wolności, którą Uczestnicy będą mieli możliwość odwiedzić. Zapoznają się z bogatą sintrową ornamentyką w różnych farbach, tajemniczym podziemnym tokiem Demianowki i czarującymi jeziorkami.

Rezerwacji wyjazdu na obozy narciarsko-snowboardowe na Chopoku można dokonać na stronie www.zimowiska.com: obóz narciarski i obóz snowboardowy. Obozy organizowane są we wszystkich terminach ferii zimowych.

Pin It

Brak możliwości komentowania.