Obóz narciarski i snowboardowy w Murzasichlu

Obóz narciarski i snowboardowy w Murzasichlu z cyfrową rejestracją ruchu prowadzony przez doświadczonego instruktora, pedagoga, kierownika licznych obozów letnich i zimowych, a przede wszystkim osobę, która na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą z jednej z warszawskich szkół sportowych, to jedna z najciekawszych propozycji wyjazdowych oferowanych przez nasze Biuro ZLOT na nadchodzące ferie zimowe 2019 roku. Wyjazd ten ma już swoją kilkuletnią historię oraz grono miłośników zimowych wyjazdów w postaci stałych klientów, którzy mimo tego, że wiele razy gościli już na tym obozie, to bardzo chętnie wracają ponownie do nas.

Wiele biur podróży zajmujących się wypoczynkiem dzieci i młodzieży w okresie przerwy zimowej proponuje wyjazdy kilkudniowe, zazwyczaj tygodniowe. Nasz obóz narciarski i snowboardowy w Murzasichlu jest w pełnym wymiarze terminu ferii zimowych przeznaczony dla województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego i liczy 12 dni. Wyjeżdżamy w poniedziałek 28 stycznia 2019 roku i wracamy dopiero w piątek 8.02.2019 roku. Obóz nie należy do najtańszych, ale pozwala zrealizować minimum programowe nauki i doskonalenia jazdy na nartach oraz snowboardzie.

Zajęcia z narciarstwa i snowboardu realizowane są w ciągu dnia na stokach Białki Tatrzańskiej, Jurgowa, Kozińca, Czarnej Góry, Małego Cichego, Harendy, Bukowiny Tatrzańskiej pod opieką instruktorów PZS i PZN, MENiS. Dla wytrwałych istnieje możliwość skorzystania ze stoków oświetlonych. Zawsze staramy się, aby na 40-45 uczestników obozu przypadało 5-6 osób kadry pedagogiczno-instruktorskiej. Po zajęciach programowych wszystkim uczestnikom zimowiska proponujemy zajęcia dodatkowe do których zaliczają się:  igrzyska zimowe, poszukiwanie śnieżnego luda,  sztafety śnieżne, łyżwiarstwo na lodowisku w Zakopanem, budowanie śnieżnych umocnień w których pogramy w PAINTBALL! W programie wyjazdu jest również wycieczka do Doliny Kościeliskiej oraz do Zakopanego.

Wieczorami, po kolacji instruktorzy omawiają zarejestrowane kamerą na stoku postępy w technice jazdy na nartach i snowboardzie. Uczestnicy mogą na własne oczy zobaczyć, co należy jeszcze poprawić i w jaki sposób należy unikać błędów. Również wieczorami prowadzone są prelekcje i wykłady na temat bezpieczeństwa w górach, konserwacji sprzętu narciarskiego i snowboardowego, ewolucji, freestyle. ضامة Jeden wieczór poświęcony jest zawsze na spotkanie z doświadczonym Ratownikiem GOPR. لعبة مولي Kilka wieczorów spędzamy na sali gimnastycznej, realizowane są wtedy gry sportowe: siatkówka, piłka nożna, koszykówka oraz gry rekreacyjne: kwadrant, serw i bieg itp.

Więcej informacji szczegółowych na temat  obozu narciarskiego i snowboardowego w Murzasichlu znajduje się na naszej stronie z ofertami wyjazdów na zimowiska: zimowy obóz w Murzasichlu. Dodatkowych informacji zawsze chętnie udzielamy telefonicznie. Na zimowisko wyjeżdżamy z Warszawy. مواقع تقبل باي بال Jeżeli chodzi o inne województwa, to należy liczyć się z transportem we własnym zakresie na miejsce lub ew. istnieje możliwość zabrania uczestników po trasie przejazdu Warszawa – Kraków – Bukowina Tatrzańska.

Pin It

Brak możliwości komentowania.