O nas

Biuro Turystyczne ZLOT istnieje od 1995 roku. Założone zostało przez Andrzeja Świątkowskiego, który w pierwszych latach swojej działalności zdobywał doświadczenie na wyjazdach z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi pilotując wycieczki turystyczne. Wielokrotnie prowadził letnie i zimowe obozy stacjonarne jako wychowawca, a później kierownik. Pod koniec lat 90 wspólnie z Centrum Kolonii i Obozów COGITO rozwinął cieszącą się dużym powodzeniem wśród młodzieży turystykę kwalifikowaną. Przez wiele lat organizował i prowadził osobiście trampingi rowerowe po Słowacji, Czechach, Austrii, Holandii, Węgrzech, Szwecji, Danii i Norwegi. Wędrował z młodzieżą po Bieszczadach, Beskidach, Tatrach i Słowackim Raju. Pływał po Krutyni, Drawie, Czarnej Hańczy, Pilicy, Brdzie, Dunajcu i wiele innych rzekach.

Biuro Turystyczne ZLOT jest organizatorem wycieczek szkolnych, zielonych szkół, kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży oraz aktywnego wypoczynku dla dorosłych. Wieloletnie doświadczenie przy planowaniu w biurze oraz organizowaniu i realizacji programów turystycznych w terenie pozwoliło na wypracowanie odpowiednich standardów obsługi klienta indywidualnego i grupowego. Bardzo dobra znajomość krajowego rynku turystycznego w tym bazy noclegowej, transportowej oraz przewodnickiej przyczyniła się do przygotowania sprawdzonych i atrakcyjnych ofert turystycznych odpowiednich dla turystów w każdym wieku.

Biuro Turystyczne ZLOT współpracuje również z wieloma sprawdzonymi i cenionymi organizatorami wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, dlatego też może zaoferować większą ofertę wyjazdów letnich i zimowych na obozy młodzieżowe, kolonie dla dzieci, wyjazdy językowe, taneczne, artystyczne, edukacyjne, konne, żeglarskie, rowerowe. Wszystkie imprezy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty i Wychowania, a kadra pedagogiczna posiada uprawnienia do opieki nad dziećmi i młodzieżą.

 

Pin It