Lotnisko Modlin – przewóz osób busem

Lotnisko Modlin

Port Lotniczy Warszawa Modlin lub inaczej – lotnisko Modlin, położone jest około 40 kilometrów od centrum Warszawy. Obecnie to jedno z najmłodszych publicznych lotnisk w Polsce, obiekt o niebanalnej architekturze i mimo początkowych trudności, obsługujący rosnącą liczbę przedsiębiorstw lotniczych. Lotnisko Modlin obsługuje loty rejsowe krótkiego i średniego zasięgu tanich linii do miast europejskich, loty krajowe i rejsy czarterowe. Port powstał na bazie istniejącego wcześniej lotniska wojskowego, które istniało w latach 1940-2000, stacjonowała tam między innymi 45 Lotnicza Eskadra Doświadczalna.

Dla Państwa wygody oferujemy możliwość skorzystania z naszej oferty jaką jest przewóz osób busem pomiędzy Portem Lotniczym w Modlinie i Warszawą. Na życzenie odbieramy pasażerów w Modlinie i przewozimy w dowolne miejsce do Warszawy lub ew. do portu lotniczego im. Fryderyka Chopina. Odbieramy również pasażerów z portu lotniczego im. Fryderyka Chopina i przewozimy w dowolnie wybrane miejsce wg życzenia. Udostępniamy bezpieczne miejsce na pozostawienie samochodu na czas wylotu z lotniska Modlin, aż do powrotu.

Podróżni z poza Warszawy i Modlina również mogą liczyć na naszą pomoc. تصفيات كوبا أمريكا 2024 Bardzo często odwozimy i przywozimy pasażerów na lotnisko Modlin z miejscowości oddalonych o kilkaset kilometrów od Modlina. Wylatując z lotniska Modlin na kilka, kilkanaście dni lepiej opłaca się wynająć busa niż płacić za paliwo do własnego samochodu i parking w okolicach Modlina.  Korzystając z naszych usług możecie liczyć na miłą i profesjonalną obsługę. beinoutq Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić i umówić się na określony dzień i godzinę. المتأهلين لكأس العالم للأندية 2024 W zależności od ilości pracy staramy się obsługiwać również zamówienia na bieżąco.

Pin It

Brak możliwości komentowania.