Kulka Camp 2019

Kulka Camp 2019 to ponad 20 bardzo atrakcyjnych programowo ofert wyjazdów na kolonie i obozy letnie. Oferowane programy dedykowane są zarówno dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, jak i również dla młodzieży od 12 do 17 lat. Kulka Camp to idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowana kadra oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży pozwala w pełni korzystać z ciekawych programów wakacyjnych. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę każdego programu:

Wybierz program kolonii Kraina Wyobraźni przeznaczony dla dzieci w wieku 10-15 lat i daj się ponieść niesamowitym przygodom, które czekają na Ciebie w Kulce na Mazurach. Spośród 8 fascynujących warsztatów wybierz 6, które najbardziej Cię interesują. Do wyboru warsztaty: wodny, taneczny, aktywny, artystyczny, samoobrony, kulinarny, sportowy i survivalowy! Dodatkowo będziesz mógł uratować świat przed wielkim wybuchem w fabularyzowanej grze terenowej. العاب سباق احصنة

Aktywne wakacje to oferta dedykowana tylko dla naprawdę aktywnych dzieci w wieku 10-12 i 13-17 lat. W programie przygotowaliśmy przejażdżkę quadami, zajęcia linowe, naukę strzelania z łuku i broni pneumatycznej. Niezapomnianą przygodą będzie spływ kajakowy po jeziorze Łęsk i zajęcia terenoznawcze. توزيع نقاط التعزيز كونكر Nowością w tym roku będzie fabularyzowana gra terenowa – Bitwa Plemion.

Ekstremalne Wakacje dla ekstremalnych nastolatków ! Program obozu został opracowany z myślą o młodzieży szukających ekstremalnych przeżyć sportowo przygodowych. Instruktorzy samoobrony zapoznają Was z podstawowymi technikami, nauczycie się strzelać z łuku i broni pneumatycznej, czekają Was zajęcia survivalowe i linowe, sztuka tropienia i rozpoznawania śladów. Dużą atrakcją dla Was będzie spanie w namiotach typu Igloo.

4 Żywioły: Woda, Ziemia, Powietrze i Ogień to niezwykle ciekawy edukacyjny wyjazd na kolonie dla dzieci w wieku 10-15 lat. Dzieci będą miały możliwość wykonywania doświadczeń chemicznych z wodą, poznają zagadnienie recyklingu artystycznego, będą brały udział w zajęciach plastycznych i artystycznych. Na koniec wszystkich czeka podsumowująca gra terenowa – Tajemnica 4 Żywiołów oraz wystawa prac plastycznych.

Super Misja Specjalna jest obozem o charakterze szkoleniowym dla najbardziej wymagających kolonistów. Zajęcia ułożone w bloki tematyczne obejmują ponad 30 godzin specjalistycznego szkolenia, które będzie jednocześnie doskonałą zabawą. Uczestnicy programu Super Misja Specjalna będą mieli okazję stoczyć walkę sumo na specjalnie przygotowanym ringu, przejdą dwustopniowy kurs survivalu, odbędą szkolenie quadowe, szkolenie wodne oraz strzeleckie. Ponadto wiele niespodzianek i zajęć dodatkowych.

Twój pierwszy krok w stronę kariery, czyli Fabryka Gwiazd! Na ten wyjazd wakacyjny zapraszamy nie tylko młode damy, których marzeniem jest zostać gwiazdą. Na chłopców również czeka ciekawy program w postaci zajęć linowych, tanecznych,  savoir-vivre i wiele innych. Dodatkowo będziecie mieli możliwość stworzenia własnego programu na wzór Top Model. Nie zabraknie również tego co w wakacje najważniejsze, a mianowicie kąpieli i plażowania.

Wypierz program Odlotowe Agentki i zostań agentką specjalną. Przejażdżka sprawnościowa czterokołowcami, poznawanie technik samoobrony, poznanie sposobów szyfrowania wiadomości, zajęcia interpersonalne oraz szkolenie z pierwszej pomocy to tylko wybrane elementy programu wakacyjnego Odlotowe Agentki. Dodatkowo przygotowaliśmy 3 misje specjalne, które pozwolą Ci sprawdzić wiedzę zdobytą podczas zajęć, a także pomogą Ci nauczyć się współpracować w sytuacjach ekstremalnych.

Obóz Paintballowo-Survivalowy, a więc mega paintball w postaci 2 ekstremalnych gier rozegranych podczas wypraw na poligon i różnych potyczek fabularyzowanych oraz rozszerzony kurs survivalu w skład którego wchodzi: szkoła przetrwania, rozpalanie ognisk, budowanie szałasu, przeprawa przez trudny teren, przygotowanie posiłków w terenie, budowanie puszki survivalowca,  rozstawianie namiotów polowych z pałatki wojskowej. Na koniec gra podsumowująca – Operacja Jeniec z wykorzystaniem wszystkich umiejętności zdobytych na obozie.

Kolonie z Harry Potterem od wielu lat przyciągają wielu miłośników przygód tego czarodzieja. W tym roku nasz kolonie rozpoczynamy od uroczystego przydziału do domów przy udziale Tiary Przydziału oraz wręczenie wszystkim uczestnikom różdżek – podstawowego atrybutu czarodzieja. Na czas pobytu w Hogwardzie wszyscy otrzymają szkolny strój ucznia: czapkę i pelerynę czarodzieja. Nauka w tym sezonie będzie niezwykle trudna i bardzo interesująca !

Obóz Paintballowo-Survivalowy  to prawdziwy zastrzyk adrenaliny dla nastolatków w wieku 10-15 lat. Na obozie: podstawy prowadzenia czterokołowca, jazda sprawnościowa, zasady bezpiecznej jazdy, nauka poruszania się quadem po specjalnie przygotowanym torze oraz rozszerzony warsztat survivalu. Na zakończenie ,,Adrenalina” – fabularyzowana, terenowa gra podsumowująca zdobyte umiejętności z wykorzystaniem quadów.

Przygoda z fabułą! Gwiezdne Wojny to specjalny fabularyzowany program dla kolonistów w wieku 8-12 lat. W programie kolonii: uroczyste pasowanie na młodych Padawanów, projektowanie własnej galaktyki, szkolenie Luka Skywalkera, sztuka lewitacji oraz starcie gwiezdnych wojowników. Na czas pobytu w Gwiezdnej Stacji każdy kolonista otrzyma maskę mocy Lorda Vadera oraz gwiezdną pelerynę i miecz wojownika Jedi.

Paintball to sport zrzeszający na świecie tysiące graczy! Kto raz spróbuje, pozostaje miłośnikiem tej zabawy na całe życie! W trakcie pobytu na naszym obozie poznasz zasady działania markerów oraz powstawania programów fabularyzowanych gier. Weźmiesz udział w 5 różnych grach taktycznych z użyciem broni barwiącej Tippmann, ponadto czekają Cię 2 nocne potyczki paintballowe oraz 2 gry speedballowe. Przyjedź do nas i zagraj w Realu!

Obóz Herosów przeznaczony jest dla wszystkich fanów przygód słynnego herosa Percy’ego Jacksona. Dołącz do przyjaciół z obozu półkrwi! Odwiedź magiczne miejsca i sprostaj czekającym na Ciebie wyzwaniom! Wykaż się odwagą i sprytem i stocz pojedynek Herosów. W programie obozu nie zabraknie takich zajęć jak: turniej łuczniczy, nauka posługiwania się mieczem, mini igrzyska olimpijskie, nauka szyfrowania wiadomości i wiele innych.

Wybierz kolonie Odkrywcy Nieznanego Świata i wyrusz z nami w edukacyjną podróż w najdalsze zakątki świata. Wspólnie przemierzymy Europę, Afrykę, Australię, Azje oraz Amerykę Północną i Południową. Poznamy historię, kulturę oraz obyczaje panujące na poszczególnych kontynentach. W programie edukacyjnym Odkrywcy Nieznanego Świata nie zabraknie również takich zajęć jak kąpiele i plażowanie, wieczornego ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz licznych dyskotek.

Szkoła w wakacje? Jak najbardziej! Witamy w Straszyceum – najbardziej upiornej ze szkół – Monster High! Razem z naszymi straszliwie przyjaznymi bohaterkami przeżyjemy niesamowite przygody. To obóz dla wszystkich fanów Straszyciółek i nie tylko. W Straszyceum czekają na Was mroczne makijaże, straszyfryzury, SPA Skelity, Miss Monster High, potworne gry, gry i zabawy z Frankie Stein oraz wiele innych ciekawych atrakcji, nad którymi będzie czuwała nasza profesjonalna kadra pedagogiczna. أجويرو

Stali Bywalcy – dla stałych klientów – naszych kolonistów i obozowiczów, którzy od lat przyjeżdżają do Kulki, by bawić się, uczyć, wypoczywać i zawierać nowe znajomości. Myślisz, że wiesz już wszystko o Kulce? Pokażemy Ci, że się mylisz! Zmieniają się koloniści i obozowicze, zmienia się również i Kulka. Każdego roku oferujemy coś nowego, coś innego, coś bardziej ciekawego i atrakcyjniejszego. Przyjedź do nas i zdobądź drugi stopień wtajemniczenia.

Strefa gier i zabaw to kolonie aktywno-sportowe z udziałem dzieci w wieku 8-12 lat.  W tym roku przygotowaliśmy dla naszych młodych kolonistów mega gry i zabawy. W programie: piłka nożna, siatkowa i koszykowa, wyprawa kajakami turystycznymi po jez. Łęsk, szalona zabawa na trampolinach z asekuracją, olimpiada sportowa i wiele innych … Weź udział w mega dawce aktywnych atrakcji i udaj się z nami w świat rozrywki !

Obóz militarny na Mazurach to gratka dla tych, którzy interesują się wojskiem. Trzy stopnie szkolenia: szeregowy, kapral i sierżant. W każdym szkoleniu unikalny program, dostosowany do odpowiednich poziomów. Na zakończenie wojskowy tor przeszkód – gra terenowa sprawdzająca umiejętności, zakończona wręczeniem odznak obozowych dla najsprawniejszych żołnierzy. Weź udział w szkoleniu obozowej jednostki specjalnej!

Kolonie Magiczny Świat Bajek to doskonała propozycja na pierwszą kolonię Twojego dziecka. W ramach wprowadzonego autorskiego programu Smyki na wakacjach aklimatyzacja dzieci podczas pierwszej samodzielnej wakacyjnej przygody, przebiega o wiele łatwiej. Każdy dzień to spotkanie w innej bajkowej fabule. W celu zapewnienia szczególnej opieki naszym najmłodszym podopiecznym została zmniejszona liczebność grup kolonijnych. Wychowawcy otaczać będą najmłodszych uczestników szczególną opieką i pomagać przy: jedzeniu, ubieraniu, myciu. Zapewniamy stały kontakt z wychowawcą.

Przeżyj kolonie z Bohaterkami Disneya, każda z nich przeniesie Cię do swojego świata pełnego przygód i atrakcji. Na naszych koloniach będziesz miał(a) możliwość uratować roszpunkę uwięzioną w wieży, stworzyć indiański tatuaż dla Pocahontas, stoczyć pojedynek siłaczek na specjalnie przygotowanym ringu, zadbać o sylwetkę przed wielkim balem. Na zakończenie kolonii Bal Bohaterek – wciel się w rolę wybranej przez siebie Bohaterki! Zobaczymy jaka postać jest Ci najbliższa i które z umiejętności zdobytych w czasie kolonii były dla Ciebie najcenniejsze!

Wraz z Emmetem – lego bohaterem i jego drużyną, przeniesiesz się w magiczny świat klocków Lego. Do miejsca, w którym możesz przekroczyć granice swojej wyobraźni. Dzięki nowoczesnym zestawom klocków będziesz miał okazję zaprojektować i stworzyć niezapomniane modele. Zostań LEGO konstruktorem, zbuduj swój własny świat z klocków LEGO.

VIP to elitarny obóz przygody na Mazurach, to moc atrakcji! Wykaż się sprawnością fizyczną, sprytem oraz umiejętnością pracy w zespole. Weź udział w ekstremalnych misjach i zdobądź odznakę VIP-KULKA 2015! Czekają na Ciebie takie wyzwania jak: Misja Sokole Oko, Misja Wodny Świat, Misja Przygoda, Przetrwanie, Poligon i oczywiście Misja Zabawa. Zatem zapraszamy do Kulki na Elitarny Obóz Przygody.

Mazurska Przygoda to zaproszenie dla nastolatków w wieku 12-16 lat na moc atrakcji sportowo przygodowych. Poczuj prawdziwy klimat Mazur i przejdź przez wszystkie jej strefy! Przeżyj niezapomniane chwile, zdobywając odznaki Mazurskiej Przygody. Zdobądź wszystkie sprawności ze strefy wodnej – odznaka Mazury Water. Zdobądź wszystkie sprawności ze strefy aktywnej – odznaka Mazury Active. Zdobądź wszystkie sprawności ze strefy rozrywki – odznaka Mazury Recreation.

Programy Kulka Camp 2015 organizowane są w Ośrodku Wypoczynkowym KULKA w skład którego wchodzą: 3 budynki mieszkalne – ok. 350 miejsc w pokojach z łazienkami, 2 obozowiska namiotowe, nowoczesna, przestronna, jasna stołówka, sala do zajęć dydaktycznych wyposażona w telewizory LCD, Cool CLUB z supernowoczesną salą dyskotekową i barową, 2 hale z drewnianym parkietem, każda o wielkości 160 m2, plaża z pomostem nad jeziorem Łęsk (I klasa czystoúci wody), 2 miejsca ogniskowe, boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Ośrodek Kulka jest położony na granicy Rezerwatu Przyrody KULKA, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Szczegółowe informacje na temat wyjazdów Kulka Camp 2015 znajdują się na stronie www.serwiswakacyjny.com/obozy,krajowe,w,kulce,178.html

Pin It

Brak możliwości komentowania.