Kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe

Organizowane i sprzedawane przez nas kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe mają już wieloletnią tradycję. Tradycję, której głównymi punktami była nasza umiejętność łączenia wypoczynku z aktywną pracą grupową, przykładanie uwagi do nawiązywania licznych znajomości i przyjaźni, rozwijanie umysłów młodych ludzi i – co ważne – proponowanie oryginalnych sposobów wykorzystania wakacyjnych miesięcy.  Kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe to oferta wakacyjnych wyjazdów, które w zależności od programu trwają od kilku do kilkunastu dni. Wyjazdy te przeznaczone są dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, które indywidualnie lub w gronie swoich znajomych chcą odpocząć od trudów nauki, zrelaksować się, a czasem też nauczyć czegoś nowego. Nasze oferty mają charakter rekreacyjny, sportowy, edukacyjny, a także naukowy. W zależności od zainteresowania i potrzeb uczestników proponujemy kolonie i obozy nad morzem, w górach, nad jeziorami lub coraz częściej w atrakcyjnie historycznych miastach takich jak Toruń, Sandomierz, Trójmiasto, czy też stolica naszego kraju – Warszawa.

Pod hasłem „kolonie dla dzieci” kryje się propozycja wyjazdów dla maluchów wieku od 7 do 13 roku życia. W naszej ofercie można jednak również znaleźć propozycje wyjazdów dla na prawdę najmłodszych – czyli  dla maluchów, które skończyły 5 lat. Prekursorem wyjazdów typu „Akademia Szkrabusiów” – bo pod taką marką są one znane – jest biuro  Jaworzyna Tour z Krakowa, firma z którym współpracujemy już od ponad 10 lat i z którą wysłaliśmy razem na wakacyjny wypoczynek kilkaset maluchów.  Kolonie dla dzieci od obozów dla młodzieży różnią się przede wszystkim specyficznym klimatem i podejściem kadry do uczestników. Realizowany program przykrojony jest do odpowiedniej grupy wiekowej, oraz zainteresowań najmłodszych. Na koloniach, pod opieką pełnych serdeczności, życzliwości i zrozumienia wychowawców, dzieci bawią się, uczą, zdobywają nowe umiejętności, poznają świat z zupełnie innej strony. Zyskują wyjątkową możliwość szybkiego i sprawnego nawiązywania kontaktów interpersonalnych, uczą się odnalezienia w nowej, niekoniecznie łatwej sytuacji. Oferta takich właśnie wyjazdów na kolonie dla dzieci prezentowana jest na stronie: https://www.serwiswakacyjny.com/kolonie/.

Obozy młodzieżowe, to oferta skierowana do nastolatków zazwyczaj w wieku 14-18 lat. Program takich wyjazdów, jest bardziej rozwinięty od programów kolonijnych zarówno pod względem ładunku edukacyjnego, jak i form aktywności oraz charakteru turystyki i rekreacji. العروض الترويجية Wyjazdy takie umożliwiają młodym ludziom harmonijny rozwój w przeróżnych dziedzinach takich jak: jazda konna, taniec, piłka nożna, żagle, rowery. Nie zaniedbujemy również zajęć artystycznych, fotograficznych, warsztatów teatralnych, tanecznych czy też językowych. Programy takich wyjazdów, pozwalają na aktywne wspieranie ambitnej młodzieży i przekazywanie im tego co najlepsze – wiedzę o pasjach, z którymi mogą wiązać wielkie nadzieje na przyszłość, pozwolą rozwijać się i sprawią, że śmiało mogą sięgać po swoje marzenia. Z naszych licznych propozycji największą popularnością cieszą się obozy zagraniczne, a spośród nich oferty, które łączą relaks z walorami edukacyjnymi. Na takich obozach młodzi ludzie poznają tradycję, historię, obyczaje, geografię i kulturę panującą w danym kraju oraz mają możliwość poznać lokalny język. لعب قمار اون لاين Nie sposób przecenić jaką dla młodego człowieka ma taka wyjątkowa możliwość, nabywania nowych doświadczeń i umiejętności, podczas kilkunastu dni na obozie letnim w atmosferze zdrowej rywalizacji i w gronie rówieśników. Propozycje naszych wyjazdów na obozy młodzieżowe można znaleźć na stronie: https://www.serwiswakacyjny.com/obozy/

Nasze wakacyjne wyjazdy na kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe umożliwiają przede wszystkim zmianę środowiska oraz aktywne uczestnictwo w systematycznie organizowanych zajęciach sportowo-rekreacyjnych, artystycznych i turystycznych. Takie wyjazdy sprzyjają rozwojowi umysłowemu, doskonaleniu umiejętności samodzielnej pracy, dostarczają młodym ludziom odpowiedni zasób nowej wiedzy, rozbudzają różnorodne zainteresowania i zamiłowania oraz rozwijają pozytywny pogląd na otoczenie i cały świat. Nad prawidłową realizacją programów zawsze czuwa nasza wykwalifikowana i doświadczona oraz sprawdzona kadra instruktorska i pedagogiczna. كوره نت Wszystkie wyjazdy na kolonie i obozy zgłaszane są przez nas do właściwego Kuratorium Oświaty i Wychowania. Z dużym bagażem doświadczeń, zawsze staramy się dokładać wszelkich starań, aby Państwa dzieci wracały z wakacji zadowolone, uśmiechnięte i bogate w zdobyte umiejętności i doświadczenia.

Pin It

Brak możliwości komentowania.