Ferie zimowe 2019 w kraju i zagranicą

Tegoroczne ferie zimowe rozpoczynają się 14 stycznia, a kończą 24 lutego 2019 roku. Podobnie jak w minionych latach, tak i w tym roku szkolnym, zimowa przerwa od nauki została podzielona na cztery grupy. Pierwsza grupa (województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie) wypoczywać będzie w terminie 14 – 27 stycznia 2019 r. Dzieci i młodzież z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego ferie zimowe będą miały w terminie od 21 stycznia do 3 lutego 2019 r. W terminie od 28 stycznia do 10 lutego 2019 roku odpoczywać będą uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Ferie zimowe zakończy grupa czwarta z województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego w terminie 11 – 24 lutego 2019 r. Dla wszystkich uczniów biorąc pod uwagę wiek i predyspozycję opracowaliśmy różne formy wypoczynku zimowego zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Dla najmłodszych miłośników białego szaleństwa przygotowaliśmy specjalną ofertę, dopasowaną do ich możliwości i umiejętności. Dzieci w wieku 6-13 lat zapraszamy do Wisły i do Ostrzyc (Kaszuby). Program „Pierwsze kroki z nartami i snowboardem” skierowany jest do osób, które dopiero zaczynają naukę jazdy. Instruktorzy zadbają, aby każdy początkujący narciarz i snowboardzista zdobył niezbędną wiedzę i każdego dnia – w odpowiednim natężeniu – szlifował swoje umiejętności. Dzieci bardziej zaawansowane w jeździe na nartach lub snowboardzie zapraszamy na zimowiska na Kaszubach lub w Wiśle, gdzie pod czujnym okiem instruktorów będą doskonalili swój styl jazdy. Po intensywnym dniu na stoku zadbamy o ciekawe gry i zabawy integracyjne, pokazy ulubionych filmów, przeprowadzimy też zajęcia o bezpieczeństwie na stoku i konserwacji sprzętu. W cenie wyjazdów zawarty jest karnet na stok.

Dla miłośników białego szaleństwa przygotowaliśmy szeroki wybór obozów zimowych w najpopularniejszych regionach Europy: przepiękna dolina Val di Sole w Vermiglio (Włochy), cieszący się rosnącą popularnością Liptowski Mikulasz na Słowacji, sprawdzony i lubiany Szpindlerowy Młyn w Czechach oraz pozwalająca na szczyptę szaleństwa Dolina Zillertal w Mayrhofen (Austria). Na każdym obozie zapewniamy opiekę instruktorów narciarstwa i snowboardu z odpowiednimi uprawnieniami (PZN, PZS, UKFiS), którzy codziennie będą szkolić Uczestników. Robienie postępów ułatwi także videocoaching, czyli nagrywanie przejazdu na kamerę i późniejsze wychwytywanie błędów. Wieczorami, po zakończeniu jazdy, proponujemy wspólne zabawy, spacery po okolicy, a także wykłady na temat bezpieczeństwa na stoku i konserwacji sprzętu.

wInterkamp to zimowa edycja obozów artystycznych dla dzieci i młodzieży, od lat cieszących się zasłużonym zainteresowaniem. Każdy miłośnik sztuki znajdzie tu możliwość rozwijania swojej pasji i zdobywania nowych umiejętności. Dla młodszych (7-12 lat) stworzyliśmy programy wInterkamp Junior łączące pokrewne dziedziny, aby zaprezentować Uczestnikom szeroki wachlarz artystycznych możliwości: dla wielbicieli sztuk scenicznych Teatr & Taniec & Muzyka, dla miłośników sztuk pięknych Plastyka & Fotografia, a dla młodych konstruktorów Gry & Roboty & Komputery. Do młodzieży (13-18 lat) kierujemy obozy zawężone do jednej tematyki, co pozwala wyspecjalizować się w ulubionej dziedzinie. Miłośnicy muzyki mogą spróbować swoich sił na Obozie Wokalnym, Gitarowym lub Rockowym. Pasjonaci teatru spotykają się na Obozie Aktorskim, a sztuk wizualnych na Obozie Fotograficznym. Zainteresowanych sztuką i kulturą Japonii łączy obóz Japońska Przygoda z Mangą. Od kilku już sezonów zapraszamy także na niepowtarzalne obozy fanowskie: z Dawidem Kwiatkowskim oraz z Saszan.

Wszystkie nasze propozycje wyjazdów na ferie zimowe znajdziecie Państwo na stronie www.zimowiska.com.

Pin It

Brak możliwości komentowania.