Cennik wynajmu busów

cennik-wynajmu-busa

Nasz cennik wynajmu busów nie jest stały. متى ولد كريستيانو رونالدو Zawsze staramy się indywidualnie podchodzić do każdego zapytania i każdej kalkulacji. Szczególną uwagę zwracamy na stałych klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat i nigdy również nie zalegają z płatnościami za wykonane usługi. العاب اونلين Inaczej liczymy transfery, inaczej liczony jest ryczałt dzienny i zupełnie inaczej liczony jest wynajem busów na duże przebiegi kilometrowe po Polsce.

W przypadku transferów, czyli krótkich przejazdów (dwie, max. trzy godziny) z lotniska do hotelu lub z hotelu na lotnisko, ew. dworzec autobusowy, czy też kolejowy – zazwyczaj do 100 km, opłata za taki wynajem busa razem z kierowcą wynosi od 200,00 PLN do 250,00 PLN netto. Do transferów zaliczają się również krótkie uroczystości rodzinne, firmowe, okazjonalne, które nie przekraczają 3 godzin.

Jeżeli chodzi o wynajmu busa na krótką jazdę po Warszawie lub poza miasto w obrębie od trzech do 8 godzin godzin i max. do 250 km zazwyczaj liczymy ryczałt za wynajem busa. Taki ryczałt wynosi od 350,00 PLN do 450,00 PLN netto i uzależniony jest od ilości godzin i ew. przejechanych kilometrów. Ryczałt to rodzaj usługi, który opiera się głównie na obwożeniu turystów zwiedzających miasto, osób uczestniczących w rautach, szkoleniach, czy też krótkich konferencjach. أجويرو

Bardzo często nasze busy wynajmowane są na wyjazdy kilkudniowe po Polsce. Są to wyjazdy wycieczkowe połączone ze zwiedzaniem danego regionu lub miasta, wyjazdy na kilkudniowe konferencje, spotkania rodzinne i inne. W takiej sytuacji podstawową stawką kalkulacji jest stawka za jeden przejechany kilometr, która wynosi 1,90 PLN netto. W przypadku wyjazdów kilkudniowych, wynajmujący zobowiązany jest do zapewnienia wyżywienia i zakwaterowania dla kierowcy. Jeżeli podczas wyjazdu kilkudniowego bus na miejscu nie jeździ, wówczas pobierana jest opłata ryczałtowa za postój auta w wysokości 200,00 PLN netto.

Pin It

Brak możliwości komentowania.