Mikołajki w Puszczy Knyszyńskiej

Mikołajki w Puszczy Knyszyńskiej w oazie ciszy i spokoju to propozycja dla tych, którzy przed świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem chcą zrelaksować się i odpocząć od codziennej szarej rzeczywistości w miejscu gdzie czas płynie wolniej, a ludzie są bardziej życzliwsi dla siebie. Tym miejscem jest Hotel Lipowy Most Golf Park położony na Podlasiu, w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, około 30 km od Białegostoku. Nowoczesny obiekt o standardzie 3*** posiada bogatą ofertę noclegową oraz restauracyjną. Dodatkowo dysponuje salami konferencyjnymi oraz rozległym obszarem rekreacyjnym, doskonałymi na warsztaty, obozy językowe oraz wszelkiego typu imprezy.

Trzygwiazdkowy hotel Lipowy Most podsiada 42 wysokiej klasy pokoje hotelowe wykończone w stylu angielskim. Każdy z pokoi był aranżowany indywidualnie, a cztery spośród nich to golfowe apartamenty, nawiązujące stylistyką do golfa. Na specjalne uznanie zasługuje oryginalnie urządzona strefa SPA&Wellness, która jest dookoła przeszklona i otwiera się na panoramę kompleksu Lipowy Most – pole golfowe, Dworek oraz staw. W strefie znajduje się basen oraz dwie sauny – mokra i sucha. Hotel Lipowy Most Golf Park to nie tylko miejsce na wspaniały wypoczynek i relaks SPA, ale także sale szkoleniowo – konferencyjne, sale bankietowe odpowiednie do przeprowadzenia zarówno kameralnego szkolenia, jak i dużej konferencji. Kompleks hotelowy jest przystosowany do przeprowadzania szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, prezentacji produktów czy organizacji wystawnych bankietów.

Mikołajki w Puszczy Knyszyńskiej to nasza propozycja spędzenia weekendu w tym bardzo urokliwym miejscu. Proponujemy wyjazd w piątek późnym popołudniem i przejazd bezpośrednio do hotelu na kolację, po kolacji czas do dyspozycji własnej. W sobotę śniadanie i wyjazd na bardzo malowniczą trasę, jaką jest Szlak Tatarski. Po południu powrót do hotelu, obiad, po obiedzie mini akademia golfa i turniej łuczniczy. Wieczorem proponujemy kolację grillową w powozowni (dania grillowe w ramach kolacji) i ew. ognisko przy stawie z kiełbaskami. Oczywiście każdy może również skorzystać w czasie wolnym ze strefy relaksu – basen, sauna sucha i mokra. W niedzielę rano śniadanie, spacer po najbliższej okolicy, obiad. Po obiedzie powrót do Warszawy.

Zapisy na wyjazd Mikołajkowy przyjmujemy telefonicznie lub e-mailem. Wszystkie szczegółowe informacje wraz z ceną wyjazdu wysyłamy e-mailem. Na obecną chwilę zostały nam ostatnie kilka miejsc. Serdecznie zapraszamy.

Poniżej zdjęcia obiektu i terenu, na którym hotel jest usytuowany:

Pin It

Brak możliwości komentowania.